Nowe Apartamenty na ul.Zakopiańskiej 22 w Świeradowie-Zdrój

        Nowy czteropiętrowy Apartamentowiec na ul. Zakopiańskiej  22 oddany do użytku w Lipcu 2021 składa się z 20 różnych apartamentów zarządzanych przez jednego operatora Park Zabobrze Sp. z o.o. Na zewnątrz wokół budynku  dostępny jest parking również z miejscem dla inwalidy. W budynku znajduje się winda a w części na najniższej kondygnacji  zlokalizowana jest restauracja Monteverde serwująca dania kuchni Włoskiej w godzinach 12-22. W sezonie serwowane są śniadania od godz. 8.30. Dla naszych gości do dyspozycji jest również rowerownia i narciarnia oraz na zewnątrz myjka na rowery.  Liczne udogodnienia w budynku sprawiają, że jest to idealne miejsce dla  osób szukających odpoczynku w funkcjonalnych a zarazem  pięknych i  nowocześnie urządzonych  wnętrzach, blisko, bo zaledwie 300m od największej atrakcji Świeradowa-Zdrój jaką jest kolej gondolowa SKI&SUN. Dla licznie odwiedzających nas rowerzystów ważne jest to, że do najbliższej trasy Singul Truck  ,,Na  Zajęczniku''  dzieli nas zaledwie 300m. Do centrum udajemy się piechotą i po pokonaniu 800m w 10 min spacerkiem znajdziemy się w Domu Zdrojowym i zabytkowej hali spacerowej, gdzie koniecznie musimy poddać się  kuracji naszą leczniczą wodą.

      20 apartamentów dających ponad 70 miejsc noclegowych,  zlokalizowanych w jednym budynku z restauracją, zarządzanych przez jednego operatora - to idealne miejsce do wypoczynku zarówno dla par,  rodzin jak i  grup zorganizowanych. 

      Każdy  apartament jest kompleksowo urządzony a w nim  znajdują się wygodne łóżka, łazienka z prysznicem, TV, Wi-Fi (po modernizacji w tym roku) oraz w pełni wyposażona kuchnia. Każdy z apartamentów posiada balkon ze stolikiem kawowym i krzesłami. Położenie budynku 560metrów nad poziomem morza gwarantuje piękny niezapomniany widok na otaczające Świeradów-Zdrój góry. Nocleg w każdym z naszych apartamentów stanowi doskonałą alternatywę dla pobytu w hotelu, zapewniając poczucie swobody. Klucze do obiektu przekazywane są za pomocą kodów, co zapewnia anonimowość i swobodne dotarcie do nas  o każdej porze. 

 

W pasku Rezerwacja zaznacz  interesujący Cię termin, wpisz liczbę gości a uzyskasz dokładną informację o cenie każdego z Apartamentów.  

 

 

My wiemy, że: ,,zdrowie zaczyna się od kuchni!''

Zapraszamy do naszej włoskiej restauracji  Monteverde https://monteverde.restaurant/ mieszczącej się w części piwnicznej naszego apartamentowca, aby  przy znakomitym jedzeniu i lampce wina w miłym towarzystwie cieszyć się chwilą…

 

Podstawą zdrowej diety jest ruch!

Tradycją już jest, że codzienni niezależnie od pogody zbierają się na tarasie naszej restauracji ludzie bez względu na wiek-miłośnicy oraz nowicjusze Nordic Wolking, aby w grupie, razem, równo o godzinie 10.00 wyruszyć  w godzinna trasę, na ile starczy sił tak po prostu po zdrowie!

 
 

 

 

Ogólne

WiFi w pokojach
W cenie
Parking przy ulicy
W cenie
Winda
Przyjazny niepełnosprawnym
Palenie zabronione

Board

Restauracja
Bar
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja