Apartament Górski Zakopiańska 22/9Przytulny apartament typu studio zlokalizowany w malowniczej części Świeradowa-Zdrój w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego – Gondola.

WiFi

WiFi

Kuchnia,aneks

Kuchnia,aneks

TV

TV

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Winda

Winda

Lodówka

Lodówka

Balkon

Balkon

Czajnik

Czajnik

Apartament o powierzchni 31 m2 złożony z salonu z aneksem kuchennym i nowocześnie urządzonej łazienki z prysznicem. W strefie wypoczynkowej apartamentu znajduje się TV, kącik jadalniany oraz 2 łóżka, które na życzenie gości mogą zostać połączone w duże małżeńskie łoże. Apartament jest świetnym wyborem dla par, ale dzięki dodatkowej rozkładanej sofie (o powierzchni spania 190 x 118 cm) może być też alternatywą dla rodzin z dziećmi. Aneks kuchenny z lodówką, płytą grzewczą, czajnikiem oraz podstawowym wyposażeniem kuchennym. Lokal posiada balkon z zestawem wypoczynkowym na zasłużony długi, wieczorny relaks. Aby gości czuli się w pełni zadowoleni do ich dyspozycji  jest również darmowe WiFi.

Apartament usytuowany jest na drugim  piętrze nowo oddanego budynku z windą - apartament oddany do użytkowania w sierpniu 2021 roku.  

Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (bez indywidualnej rezerwacji).

Apartamenty

Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja