Apartament Górski Zakopiańska 22/9Przytulny apartament typu studio zlokalizowany w malowniczej części Świeradowa-Zdrój w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego – Gondola.

WiFi

WiFi

Kuchnia,aneks

Kuchnia,aneks

TV

TV

Ręczniki

Ręczniki

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Winda

Winda

Lodówka

Lodówka

Balkon

Balkon

Czajnik

Czajnik

Apartament o powierzchni 31 m2 złożony z salonu z aneksem kuchennym i nowocześnie urządzonej łazienki z prysznicem. W strefie wypoczynkowej apartamentu znajduje się TV, kącik jadalniany oraz 2 łóżka, które na życzenie gości mogą zostać połączone w duże małżeńskie łoże. Apartament jest świetnym wyborem dla par, ale dzięki dodatkowej rozkładanej sofie (o powierzchni spania 190 x 118 cm) może być też alternatywą dla rodzin z dziećmi. Aneks kuchenny z lodówką, płytą grzewczą, czajnikiem oraz podstawowym wyposażeniem kuchennym. Lokal posiada balkon z zestawem wypoczynkowym na zasłużony długi, wieczorny relaks. Aby gości czuli się w pełni zadowoleni do ich dyspozycji  jest również darmowe WiFi.

Apartament usytuowany jest na drugim  piętrze nowo oddanego budynku z windą - apartament oddany do użytkowania w sierpniu 2021 roku.  

Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (bez indywidualnej rezerwacji).

Apartamenty

Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja